Witam cię na moim blogu !! Bardzo się cieszę, że tu trafiłeś/łaś :D Będę tu dodawała kolejne rozdziały opowiadania o zespole R5. Oczywiście, jest to fanfiction ;) Jeśli lubisz ten zespół i chcesz poznać go z zupełnie innej strony, to ten blog jest stworzony dla ciebie !!! Mam nadzieję że ci się spodoba.
Każdy kolejny rozdział powinien pojawiać się w każde soboty lub niedziele. Wiem, że to dość rzadko, ale wiecie jak to jest gdy chodzi się do szkoły ;) W wakacje i święta na pewno będę robiła to częściej. Więc, zapraszam bardzo serdecznie :D

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz